top of page

HLINÍKOVÝ PLOT S1

Velice oblíbený hliníkový plot S1 dodá vašemu domu ten správný rozměr. Maximální rozměry plotové výplně mohou být 6 m šířky nebo 6 m výšky. Hliníkovou výplň realizujeme dle Vašeho přání, pro omezenou průhlednost jsou mezery mezi jednotlivými profily minimální, při vzdušnějším provedení jsou naopak mezery větší. Kontaktujte nás, navrhneme pro Vás vhodné řešení. 

Námi vyráběné hliníkové výplně jsou bez šroubů. Vše je pečlivě a odborně svařeno. Výsledkem je ucelený design a dokonale čisté linie plotových dílů.  Celkově pak hliníkové oplocení působí velmi harmonicky. 

VARIANTY PROVEDENÍ

hliníkový plot bez podezdívky

​Řešení bez nutnosti složitých a drahých terénních úprav. Plot Vám vydrží desítky let a instalace je záležitostí několika hodin.

S1_01.jpg

Hliníkové výplně jsme schopni vyrobit do jakéhokoliv rozměru. Samozřejmostí jsou různé barevné varianty.

HLINÍKOVÉ BRÁNY A BRANKY S1

Stejný design hliníkového plotu lze osadit do jakékoli brány nebo branky. Výhodou hliníkových bran je jejich nízká váha v porovnání s ostatními materiály. Pro jejich ovládání není nutné pořizovat drahý výkonný motor, stačí některý z levnějších modelů, což představuje nemalou finanční úsporu. Díky použití moderních technologií je možné brány ovládat z mobilního telefonu. Kontaktujte nás, připravíme pro Vás nejvhodnější řešení!

mynicewelcome-it4wifi-fb.png
IMG_7828.JPG

KOMPLETNÍ SÉRIE - MOŽNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

S1_BOX_B.jpg
S1_BOX_A.jpg
bottom of page